قوانین سایت

-براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

 

-وب‌ سایت ویلا، یک وب‌ سایت تخصصی آگهی ملک است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

 

-وب سایت vila.ir یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

 

-هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

 

-لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت ویلا مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

 

-کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  ویلا، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند

 

-مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

 

-در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح   نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد

 

-در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد

 

-در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت

 

-طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

 

-آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم ویلا تائید و سپس نمایش داده خواهد شد

 

-چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم ویلا بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.

 

-هر آگهی صرفا جهت نمایش اطلاعات یک ملک بوده و درصورت ارائه اطلاعات اضافی در مورد ملک های دیگر بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

 

-کاربران رایگان امکان درج 2 آگهی رایگان با اطلاعات مشابه از قبیل نوع آگهی، نوع معامله، متراژ را نخواهند داشت

 

-کاربران پس از درج آگهی خود قادر به تغییر اطلاعاتی از قبیل نوع آگهی، نوع معامله ملک خود در آگهی نمی باشند.

 

-چنانچه قیمت ملک درج شده در آگهی در محدوده قیمت های از پیش تعیین شده نباشد، تیم ویلا بنا به صلاحدید قیمت را حذف و یا به توضیحات آگهی منتقل خواهد کرد.

 

-ارائه هر نوع توضیح غیر از توضیحات مربوط به خودروی آگهی شده شامل (آژانس املاک،مسافر خانه،تعداد....) بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

 

-کاربرانی که از آگهی ویژه یا اکازیون در سایت استفاده می کنند در صورت هر گونه استفاده نادرست از آگهی خریداری شده بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود خواهد شد.

 

-کاربرانی که از عضویت کاری یا همکاری استفاده می کنند در صورت هر گونه استفاده نادرست از عضویت خریداری شده بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .

 

-چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .

 

-چنانچه کاربران با ایجاد کاربری های مختلف سعی در ایجاد نوسان قیمت در بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .

 

-هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد

 

-بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر vila.ir به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت

 

-انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد

 

-تمامی تماسهای الکترونیک با سایت ویلا بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید

 

-درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

-استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت ویلا پیگرد قانونی خواهد داشت

 

-هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

 

-این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید